lude godine

za sve otkachene i komunikativne osobe

HomeHome  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share

moj najgori blammmm u zivotu...

Go down 
AutorPoruka
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*

Broj komentara : 200

moj najgori blammmm u zivotu... Empty
KomentarNaslov komentara: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 5:19 pm

pa ovako...:
Taj dan, moj dechko i ja, smo se dogovorili da izadjemo zajedno u kino jer je taj dan bila godishnjica nashe veze... Trebali smo da se nadjemo oko 9 jer je film pocinjao u pola 10. Narawno kao i uvijek, ja sam kasnila...
I stigla sam tachno kod tog kafica, ugledala dragog,poshla prema njemu, uhvatila ga za ruku, i poljubila. Ooooo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Kakav uzasssss... To nije bio moj dragi, vec decko koji je imao istu jaknu kao on... Htjela sam u zemlju da propadnem... A da bi situacija bila josh gora, u tom trenutku je naishao moj dragi, koji je vidjeo swe to (ne bas od pochetka), samo je bacio onaj poklon, okrenuo se, i otishao... A ovaj glupi dechko kojeg sam poljubila narawno nije znao o chemu se radi, pa mi je samo rekao DIVNO SE LJUBISH! Kompliment mi je narawno prijao ali sam mu ipak opalila shamar. Jadan decko, sad mi ga je zao...
Sljedeci dan sam saznala od najboljeg druga mog (BIVSHEG) dechka da mi je kupio skupocijeni sat o kom sam kao looda mashtala... PROPAAAAAST...!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Natas@
Faca
Faca
Natas@

Broj komentara : 280

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:33 pm

pa jeste li se pomirili
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 9:16 am

ne, ne zeli ni da pricha samnom...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
m_!_@
Admin
Admin
m_!_@

Broj komentara : 189

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 1:03 pm

ajoooj,........pa msm stv...jesi mu objasnila da je bio nesporazum???????????
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 1:08 pm

ma ne zeli ni da me pogleda
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
m_!_@
Admin
Admin
m_!_@

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 1:28 pm

pa kad je to bilo???????
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Natas@
Faca
Faca
Natas@

Broj komentara : 280

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:50 pm

da kada je to bilo
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
S_@_R_@
Polaznik
Polaznik
S_@_R_@

Broj komentara : 61
Mjesto : Banja Luka

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:31 pm

joooooooj strasno!!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 9:20 am

pa bilo je to ja msm. prije pola godine, tako neshto...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
m_!_@
Admin
Admin
m_!_@

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:41 pm

ajoooj pa ja sam mislila da je skoro bilo ali i pak postoji narodna poslovica:vrijeme lijeci sve.....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 11:26 pm

heh... nadam se... Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Matt Hardy

Matt Hardy

Broj komentara : 12
Mjesto : Banja Luka

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeTue Jun 29, 2010 1:12 pm

a jes seres boli glava!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://crvenazvezdafk.com
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Broj komentara : 21
Mjesto : guzica

KomentarNaslov komentara: ...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitimeTue Jun 29, 2010 6:49 pm

SLAZEM SE SA MATTOM DA SERES KO KONJ! PU PICKA TI MATERINA KOBILO USRANA PA KAKO TE NIJE SRAM?! MRS!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://redtube.com
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: moj najgori blammmm u zivotu...   moj najgori blammmm u zivotu... Icon_minitime

Na vrh Go down

moj najgori blammmm u zivotu...
Na vrh 
Stranica 1/1