lude godine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lude godine

za sve otkachene i komunikativne osobe
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ~spoj~ :-)))))))))))))

Go down 
2 posters
AutorPoruka
milic@
Admin
Admin
milic@


Broj komentara : 342
Join date : 2009-07-31

~spoj~ :-))))))))))))) Empty
KomentarNaslov komentara: ~spoj~ :-)))))))))))))   ~spoj~ :-))))))))))))) Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 6:25 pm

kakve spojeve volite?
sa kavim ste se dosad suochili?
Na vrh Go down
https://ludegodine.forumsc.net
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

~spoj~ :-))))))))))))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ~spoj~ :-)))))))))))))   ~spoj~ :-))))))))))))) Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 2:17 pm

volim romanticne spojeve kao i spojeve na plazi.....ja sam se susrela sa spojevima.na plazi,romanticnim i u kinu
u kino mi je bilo malo bezveze gledali smo neki romanticni film gdje se cjelo kino ljubilo a on nije mene htio ni zagrliti ni poljubiti jer je rekao da prvi spoj ne treba da bude nista vise od prijateljstva....a na kraju spoja je rekao da mozemo biti samo prijatelj jer ne moze da bude u vezi osim jedne cure koju on voli a ona njega ne......tada mi je bilo bas glupo.....
Na vrh Go down
milic@
Admin
Admin
milic@


Broj komentara : 342
Join date : 2009-07-31

~spoj~ :-))))))))))))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ~spoj~ :-)))))))))))))   ~spoj~ :-))))))))))))) Icon_minitimeMon Nov 23, 2009 4:01 pm

Natas@ (citat):
volim romanticne spojeve kao i spojeve na plazi.....ja sam se susrela sa spojevima.na plazi,romanticnim i u kinu
u kino mi je bilo malo bezveze gledali smo neki romanticni film gdje se cjelo kino ljubilo a on nije mene htio ni zagrliti ni poljubiti jer je rekao da prvi spoj ne treba da bude nista vise od prijateljstva....a na kraju spoja je rekao da mozemo biti samo prijatelj jer ne moze da bude u vezi osim jedne cure koju on voli a ona njega ne......tada mi je bilo bas glupo.....
aa?
bash je glup
Na vrh Go down
https://ludegodine.forumsc.net
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

~spoj~ :-))))))))))))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ~spoj~ :-)))))))))))))   ~spoj~ :-))))))))))))) Icon_minitimeMon Nov 23, 2009 4:02 pm

osjecala sam se bas glupooooo.....
Na vrh Go down
Sponsored content





~spoj~ :-))))))))))))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ~spoj~ :-)))))))))))))   ~spoj~ :-))))))))))))) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
~spoj~ :-)))))))))))))
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
lude godine :: talk :: Ljubav :-)-
Idi na: