lude godine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lude godine

za sve otkachene i komunikativne osobe
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 nowinarstwo...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*


Broj komentara : 200
Join date : 2009-07-31
Age : 27

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 9:52 pm

pa dobar dan.
ja sam vasa nova nstavnica novinarstva
ovaj predmet nece biti tezak, jer je ovo nasha ZANIMLJIVA shkola
swe zadace su obavezne, ali onaj ko zaista nece moci da uradi neku iz opravdanih razloga on nece ni morati...
nadam se da cemo se lijepo zabaviti...

javicu vam kada ce biti prva zadaca
Na vrh Go down
m_!_@
Admin
Admin
m_!_@


Broj komentara : 189
Join date : 2009-08-06

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 8:00 pm

pa kad je zadaca????????/ Shocked
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 1:06 pm

Dobar dan!!!
Ja sam nova nastavnica.Necu biti strogra ali neka pravila se moraju znati.Svaka zadaca je obavezna(osim ako imate neke privatne probleme u koje mi necemo zavirivati),saljete mi je na pm.Nadam se da cemo se ugodno druziti.....
U ponedeljak pocinjemo sa prvom zadacom..
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 8:38 pm

izaberite sami sebi temu da bude zanimljiva i dobicete ocjenu a najzanimljiviji zadatak ce biti nagradjen
Na vrh Go down
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*


Broj komentara : 200
Join date : 2009-07-31
Age : 27

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 8:44 pm

sorry shto spamujem, ali mozes li malo da mi objasnish?
ne razumijem bash, da li tema treba da bude o slavnima ili necemu drugom, i da li mi teba da izmishljamo to shto pishemo ili da pishemo po istinitim dogadjajima?
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 8:53 pm

tema mora da bude o slavnima ali naravno smije da bude nestvarna
Na vrh Go down
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*


Broj komentara : 200
Join date : 2009-07-31
Age : 27

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 8:56 pm

ok...tnx... Very Happy
Na vrh Go down
S_@_R_@
Polaznik
Polaznik
S_@_R_@


Broj komentara : 61
Join date : 2009-08-19
Age : 27
Mjesto : Banja Luka

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:29 pm

da ti saljemo na pm ili????
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 12:26 pm

da saljite mi pm-om i molim vas da posaljete sto vise zato sto je samo jedna zadaca uradjena
Na vrh Go down
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*


Broj komentara : 200
Join date : 2009-07-31
Age : 27

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 3:01 pm

e izvini shto spamujem, ali nmg da se sjetim jesam li ti ja poslala zadacu ili neko drugi?
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 7:14 pm

ti
Na vrh Go down
*Dull bebe*
Admin
Admin
*Dull bebe*


Broj komentara : 200
Join date : 2009-07-31
Age : 27

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:01 pm

aha...dobro.jer sam mislila da nisam napisala, pa rekoh da sad napishem... al nema veze
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 4:09 pm

Meni je stvarno zto je samo jedno uradilo zadacu.......Ali sta je tu je ja ne mogu nista tu..........Nevena ti ces dobiti ocjenu ali i takodje nagradu......

NAGRA DA JE DA SLEDECU ZADACU NE MORAS RADITI......

sledecu zadacu cu vam postaviti....
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 4:23 pm

Evo jos jedna zadaca...........

Napisati socan trac o Anahi

molim vas da svi uradite zadacu
Na vrh Go down
Sponsored content





nowinarstwo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nowinarstwo...   nowinarstwo... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
nowinarstwo...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
lude godine :: school :: nasha zanimljiva shkola :)-
Idi na: