lude godine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lude godine

za sve otkachene i komunikativne osobe
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 zagonetkeee ?????????

Go down 
3 posters
AutorPoruka
milic@
Admin
Admin
milic@


Broj komentara : 342
Join date : 2009-07-31

zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:57 pm

Četiri automobila došla na raskrižje, pa zastala, jer vozači nisu znali tko ima prednost. Na kraju su svi odjednom krenuli. Ipak nije došlo do sudara. Kako to??!!
Na vrh Go down
https://ludegodine.forumsc.net
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:03 pm

nezzzz............


evo jedne moje

Sam lončić u polju vri

sta je to
Na vrh Go down
m_!_@
Admin
Admin
m_!_@


Broj komentara : 189
Join date : 2009-08-06

zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:14 pm

milic@ (citat):
Četiri automobila došla na raskrižje, pa zastala, jer vozači nisu znali tko ima prednost. Na kraju su svi odjednom krenuli. Ipak nije došlo do sudara. Kako to??!!
pa to je svako skrenuo desno???
Natas@ (citat):
nezzzz............


evo jedne moje

Sam lončić u polju vri

sta je to
da nije mravinjak???
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:20 pm

da jeste ajde daj ti jednu
Na vrh Go down
m_!_@
Admin
Admin
m_!_@


Broj komentara : 189
Join date : 2009-08-06

zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:31 pm

hmmmmm.....evo jedna:
Uđeš na jedna vrata a izađeš na dvoja vrata. Kada misliš da si izašao, zapravo si ušao....
Na vrh Go down
Natas@
Faca
Faca
Natas@


Broj komentara : 280
Join date : 2009-08-01

zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 9:14 pm

odgovor su hlače
je li to???
Na vrh Go down
Sponsored content





zagonetkeee ????????? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zagonetkeee ?????????   zagonetkeee ????????? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
zagonetkeee ?????????
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
lude godine :: fun :: games-
Idi na: